Rzeźby na zamówienie: z brązu, w kamieniu

Zapytaj o ofertę

Co to znaczy "rzeźba na zamówienie"?

Netgraf to firma oferująca rzeźby na zamówienie wykute lub odlane z materiałów takich jak kamień (marmur, piaskowiec, granit) czy metal (brąz, mosiądz). Tylko co to właściwie znaczy "rzeźby na zamówienie"? Czy chodzi wyłącznie o to, że możesz przejrzeć naszą bogatą galerię rzeźby z kamienia i metalu i wybrać model, który Ci odpowiada?

Bynajmniej! Twoja rzeźba na zamówienie oczywiście może zostać wybrana z katalogu gotowych rzeźb, jednak równie dobrze możesz ją zaprojektować samodzielnie lub zlecić projekt od zera nam!

Jak projektować rzeźby na zamówienie?

Wykonujemy rzeźby na zamówienie na podstawie zdjęć (np. osób lub zwierząt), obrazków (np. scen z filmów, ilustracji z książek, grafik z internetu), szkiców (wykonanych przez klienta lub zapożyczonych z innych źródeł), a nawet opisów. Jeśli interesuje Cię rzeźba na zamówienie przedstawiająca mitologiczną bądź religijną scenę, możemy pokazać Ci podobne realizacje, które przygotowaliśmy dla innych klientów, a następnie wprowadzić do projektu poprawki, dzięki którym Twoja rzeźba na zamówienie będzie unikalna.

Rzeźby z brązu na zamówienie

Materiał rzeźby na zamówienie możesz wybrać samodzielnie. Przykładowo rzeźby z brązu na zamówienie oraz wersje z mosiądzu pięknie prezentują się zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz: w ogrodach, parkach, przestrzeni miejskiej. Antyczne, sakralne i nowoczesne rzeźby z brązu na zamówienie mogą kupować u nas klienci prywatni i firmy (publiczne, prywatne).

Rzeźba w kamieniu na zamówienie

A może interesuje Cię rzeźba na zamówienie o klasycznym, ponadczasowym, eleganckim wyglądzie? Jeśli tak, doskonale spełni ten warunek rzeźba w kamieniu na zamówienie - z piaskowca, marmuru bądź granitu. Chociaż mogłoby się wydawać, że jest bardziej podatna na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne niż rzeźby z brązu na zamówienie, nic bardziej mylnego. Niejedna wykonana przez nas rzeźba w kamieniu na zamówienie stanęła w ogrodzie bądź przestrzeni publicznej na długie lata, gdzie cieszyła oko nienagannym wyglądem mimo narażenia na deszcz, śnieg i promieniowanie słoneczne.

Rzeźby na zamówienie, pomniki na zamówienie i więcej

Warto podkreślić, że w firmie Netgraf znajdziesz nie tylko rzeźby na zamówienie. Wykonujemy również pomniki na zamówienie, ornamenty na kapliczki, nagrobki i cmentarze, kamienne i metalowe dekoracje wnętrz: domów, pałaców, kościołów. Nasze rzeźby na zamówienie i pozostałe dekoracje doskonale sprawdzą się jako rzeźby ogrodowe. Pomnik na zamówienie może przedstawiać popularną osobę, świętego, bohatera mitologii, a nawet Twoją bliską osobę bądź ukochane zwierzę.

Obejrzyj nasze prace i zgłoś się do nas. Gwarantujemy, że dzięki nam Twoja rzeźba na zamówienie będzie dokładnie taka, jakiej potrzebujesz. A nawet lepsza!

Header Style
Menu Style
Color :