Rzeźby ogrodowe z kamienia, brązu, mosiądzu

Zapytaj o ofertę

Rzeźby ogrodowe w różnych stylach: rzeźba nowoczesna, rzeźba antyczna, rzeźba sakralna

Witryna Netgraf to unikalne miejsce, w którym zakupisz gotowe bądź zamówisz wykonane na indywidualne zamówienie rzeźby ogrodowe z najtrwalszych, najpiękniejszych materiałów. Oferujemy bardzo popularne rzeźby ogrodowe z kamienia (do wyboru mamy marmur, piaskowiec i granit) oraz cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem rzeźby ogrodowe z metalu (brązu, mosiądzu). Dla osób, które chcą skorzystać z gotowych pomysłów, przygotowaliśmy katalog rzeźb ogrodowych. Ponadto wykonane już przez nas rzeźby do ogrodu możesz zobaczyć w galerii rzeźby z kamienia, brązu i mosiądzu.

Nowoczesne rzeźby do ogrodu czy klasyczne rzeźby antyczne bądź religijne?

Jaka rzeźba ogrodowa jest Ci potrzebna? Czy chcesz ją postawić w prywatnym ogródku przy domu, a może ma stanąć w ogrodzie bądź parku publicznym? Zadając odpowiednie pytania, pomożemy Ci wybrać najlepsze rzeźby do ogrodu - takie, które wpasują się w dany teren estetycznie i rozmiarowo, a przy okazji pozostaną trwałe przez długie lata, nawet jeśli będą stale wyeksponowane na zróżnicowane warunki pogodowe. Warto wiedzieć, że oferowane przez nas rzeźby ogrodowe z kamienia i rzeźby ogrodowe z metalu doskonale sprawdzają się na zewnątrz.

  • Przykładowe nowoczesne rzeźby do ogrodu to wizerunki aktorów, sportowców, muzyków, innych słynnych postaci. Jeśli masz ochotę na bardziej spersonalizowane nowoczesne rzeźby do ogrodu, możemy przygotować dla Ciebie... rzeźby ogrodowe przedstawiające Ciebie i Twoich bliskich!
  • Natomiast rzeźby antyczne mogą przedstawiać zarówno pojedyncze postacie z mitologii czy antyku (np. filozofów, władców), jak i pełne sceny. Rzeźba antyczna w ogrodzie może stać się wspaniałym symbolem podkreślającym charakter danego miejsca.
  • Warte uwagi są również rzeźby religijne, które mogą pełnić różne funkcje. Oczywiście rzeźby religijne mogą znaleźć się w ogrodzie i parku, jednak często zamawiane są także do kościołów i katedr oraz innych miejsc sakralnych. Warto też wiedzieć, że rzeźba religijna sprawdzi się jako rzeźba sakralna na cmentarzu - z szacunkiem ozdobi grób Twojej bliskiej osoby.

Rzeźby ogrodowe kamienne i metalowe nie tylko do ogrodu

Choć ich nazwa brzmi “rzeźby ogrodowe”, nasze produkcje bynajmniej nie ograniczają się do ozdabiania ogrodów i ogródków. Jak już wspomnieliśmy, rzeźba sakralna może znaleźć zastosowanie w miejscu czci religijnej - od miejsca świętego przez kościół po cmentarz. Ponadto rzeźby religijne można umieścić w ogrodzie i prywatnym domu.

Dalej mamy popularne rzeźby do ogrodu, które tworzą spójny i bajkowy pejzaż z roślinnością i innymi elementami dekoracyjnymi. Na trudne warunki pogodowe odporne są zarówno rzeźby ogrodowe z kamienia, jak i rzeźby ogrodowe metalowe.

W bibliotece, miejscu związanym z nauką i prywatnym domu doskonale spiszą się rzeźby antyczne przedstawiające największych klasycznych myślicieli. Rzeźba antyczna może też odzwierciedlać cechy i wartości dawnych wielkich bohaterów, nawet mitologicznych. Natomiast nowoczesne rzeźby do ogrodu mogą ukazywać wszystko, co współczesne i dla Ciebie ważne.

Wiesz już, jaka rzeźba ogrodowa Cię interesuje? Zobacz wszystkie rzeźby ogrodowe nowoczesne, klasyczne i religijne w naszej ofercie, a następnie skontaktuj się z nami, by zamówić projekt: 604 600 337, info@netgraf.com.pl.

Header Style
Menu Style
Color :