Rzeźby artystyczne z drewna na zamówienie

Artykuły Artystyczne

Artykuły artystyczne: małe rzeźby z drewna, drewniane figury, figury z żywicy

Jeżeli interesują Cię rzeźby kamienne, rzeźby z metalu lub rzeźby z drewna, sklep Netgraf to miejsce w sam raz dla Ciebie, doskonałe do zaopatrzenia się w najwyższej jakości artykuły artystyczne. Oferujemy nowoczesne, antyczne i religijne rzeźby na zamówienie oraz gotowe rzeźby drewniane i figury z żywicy. Mamy w sprzedaży zarówno masowo produkowane rzeźby z drewna i żywicy, jak i prawdzie rzeźby artystyczne - wykonywane ręcznie przez polskich artystów. Możesz zamówić rzeźby z drewna klonowego lub lipowego.

Niesamowite rzeźby z drewna i figury drewniane

Artystyczne drewniane figurki ludzi, np. świętych Kościoła Katolickiego, to wspaniała dekoracja do domów i miejsc sakralnych. Każda taka figurka z drewna przedstawia innego świętego, dzięki czemu możesz kupić dla siebie bądź w prezencie dla bliskiej osoby pięknie wykonanego patrona duchowego. Dodatkowo każda rzeźba drewniana została pięknie pomalowana i towarzyszą jej symboliczne atrybuty.

Małe rzeźby sakralne z drewna nadają się do kościołów, kapliczek domowych, sal katechetycznych i innych budynków o przeznaczeniu religijnym bądź symbolice sakralnej. Obejrzyj nasze niesamowite rzeźby z drewna i zdecyduj, które powinny do Ciebie trafić.

Inne rzeźby z drewna do domu i figurki drewniane - sklep internetowy Netgraf

Rzeźby sakralne z drewna to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie. Jeżeli interesują Cię małe rzeźby z drewna niezwiązane z religią, możemy zaproponować Ci np. drewniane figurki myśliwego, dziewczyny z winogronem i wiele więcej. Zadzwoń lub napisz do nas, a zaprezentujemy Ci wszystkie drewniane figurki dekoracyjne dostępne w naszym asortymencie. Określ, czy preferujesz rzeźby drewniane produkowane masowo, czy chcesz oryginalne drewniane figury wykonane przez rodzimych artystów.

Figury świętych z żywicy i inne figurki z żywicy

Mimo iż rzeźba z drewna - oraz jej odpowiedniki: figury z drewna do domu - jest bardzo popularna, zainteresowaniem cieszą się także artykuły artystyczne wykonane z innych materiałów. Doskonałym przykładem są figury z żywicy, które przedstawiają osoby święte, bohaterów antycznych czy zwykłych ludzi, np. wspomnianego wyżej myśliwego oraz dziewczynę z winogronem. Nowoczesne figury oraz figury sakralne z żywicy wyróżniają się trwałością, odpornością na wilgoć i zabrudzenia, a także łatwością pielęgnacji. Religijne figury świętych z żywicy doskonale pasują do kościołów i innych miejsc sakralnych, natomiast pozostałe figurki z żywicy stanowią piękny wybór do domu.

Rzeźby artystyczne, figury z żywicy, rzeźby z drewna - sklep dla miłośników sztuki

Netgraf to sklep dla prawdziwych koneserów sztuki. U nas znajdziesz wyłącznie figury drewniane i figury z żywicy najwyższej jakości. Nie sprzedajemy podróbek ani tanich wyrobów z Azji. Jeżeli zamówione przez Ciebie artykuły artystyczne zostały wykonane ręcznie, otrzymujesz stosowną informację. Ponadto sam decydujesz, czy interesują Cię mniejsze figurki z drewna/żywicy (np. 20 cm), średnie figury z drewna/żywicy (np. 40 cm), czy większe rzeźby z drewna/żywicy (np. 60 cm).

STRONA GŁÓWNA
Header Style
Menu Style
Color :