Rzeźby z kamienia, brązu i metalu - rzeźby klasyczne i religijne

 

 

Rzeźby klasyczne: metalowe, brązowe i kamienne

Rzeźba z brązu, metalu lub kamienia w formie klasycznej to doskonała propozycja do ogrodu prywatnego lub publicznego. Pięknie prezentuje się wśród zieleni, przy fontannie, obok alejki spacerowej, w parku, przed pałacykiem. Rzeźby klasyczne nawiązaniem do antycznej architektury i sztuki budują niepowtarzalny klimat, nadając miejscu charakter elegancki, wyrafinowany, dystyngowany. Klasyczne rzeźby ogrodowe z metalu mogą stać się częścią oczka wodnego lub stanąć na trawie, betonie, kamieniu. Raz przedstawiają pojedyncze postacie z mitologii, innym razem całe scenki znane chociażby z Iliady czy Odysei. Warto także podkreślić, że klasyczne rzeźby z brązu, metalu i kamienia to ozdoby na lata - są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i mogą stać na zewnątrz niezależnie od pogody.

Rzeźby religijne na cmentarz i do ogrodu

Jeżeli szukasz eleganckiej i trwałej ozdoby do parku przed katedrą czy kościołem, religijna rzeźba z metalu, brązu bądź kamienia sprawdzi się doskonale. Tego typu religijne, nierzadko biblijne rzeźby z metalu do ogrodu przedstawiają postacie Jezusa, Maryi czy świętych, a także znamienitych postaci zajmujących się szerzeniem wiary: męczenników, misjonarzy, papieży. Nasze religijne rzeźby z brązu i kamienia znajdują zastosowanie także wewnątrz kościołów. Dodatkowo coraz większą popularnością cieszą się rzeźby z kamienia na cmentarz, dzięki którym rodzina może pochować bliską osobę tuż przy jej patronie, aniele lub Matce Boskiej. Nastrojowe i doskonałe do upamiętnienia kochanej osoby są również rzeźby z brązu na zamówienie, wykonane na podstawie zdjęcia zmarłego.

Inne rzeźby z brązu na zamówienie

Jeżeli rzeźby klasyczne i rzeźby religijne nie są tym, czego szukasz, możemy zaoferować Ci indywidualne rzeźby z kamienia, brązu lub metalu na specjalne zamówienie. Wykonujemy na przykład rzeźby z metalu w kształcie ukochanego psa właścicieli domu, a także innych zwierząt: koni, łosi, jeleni. Jeżeli odpowiadasz za urządzenie obszaru przed dworkiem, hotelem bądź urzędem miejskim, na Twoje zlecenie wykonamy eleganckie rzeźby ogrodowe z kamienia oddające postać historyczną, patrona miasta albo inną zasłużoną osobistość. A może interesuje Cię metalowa rzeźba piłkarza, aktora, postaci z filmu czy bajki lub... siebie samego? Skontaktuj się z nami, by wspólnie omówić projekt: materiał wykonania, wymiary, pozę, inspirację, termin realizacji i inne elementy.

Najczęściej wykonujemy: rzeźby z brązu, rzeźby z metalu, rzeźby z kamienia, rzeźby religijne, rzeźby klasyczne. Przyjmujemy jednak zlecenia na projekty indywidualne. Zgłoś się do nas.

 

 

Header Style
Menu Style
Color :